Domy
parterowe
Domy
z poddaszem
Domy
piętrowe
Domy w zabudowie
bliźniaczej
Budynki
usługowe
Garaże PROMOCJE! POBIERZ KATALOG
O firmie
Jeśli chcesz poznać sposób pracy i powstawania projektów indywidualnych w naszej pracowni, zapraszamy do zapoznania się z tajnikami naszego działania.

Projekty Malachit to efekt wieloletniej pracy Pracowni Projektowej "Malachit", która swoją działalność w zakresie projektowania prowadzi od 2006 roku. Za cel stawiamy sobie tworzenie projektów najwyższej jakości poprawiających i podnoszących standard ludzkiego życia. Posiadamy szeroką bazę gotowych projektów, na stronie prezentujemy jednak projekty najbardziej użyteczne, piękne, energooszczędne i w większości spełniające wymagania warunków technicznych przewidziane już na 2021 rok.

Projektujemy rozwiązania optymalne pod względem konstrukcyjnym, estetycznym, funkcjonalnym i ekonomicznym. Staramy się tworzyć projekty zaspokajające oczekiwania klientów, stąd chętnie wysłuchujemy każdej sugestii i starannie ją analizujemy. Nieustannie zgłębiana przez nas wiedza w zakresie zmieniających się przepisów prawa, technologii, rozwiązań technicznych i designu, zdobywane doświadczenie i poszerzanie umiejętności pozwalają nam na realizację projektów najwyższej jakości.


"Projektowanie ukierunkowane na jakość" jest nieustannie przyświecającą nam dewizą.

Zespół Pracowni Projektowej Malachit.